Winter Basketball Boys 2nd Grade Boys
Wednesday, February 20, 2019
 CHATFIELD KRISCHE28
RALSTON VALLEY HINES10
 JUST PLAY GARCIA15
DAKOTA RIDGE ANDERST - ANDERST10
 MAYHEM 2ND25
DAKOTA RIDGE MARTIN - MARTIN3
 MULLEN MUSTANG 2ND BLUE - 2ND BLUE26
CHATFIELD ROONEY10
Saturday, February 16, 2019
 DAKOTA RIDGE ANDERST - ANDERST14
DAKOTA RIDGE MARTIN - MARTIN10
 DAKOTA RIDGE MARTIN - MARTIN9
JUST PLAY GARCIA8
 MAYHEM 2ND25
MULLEN MUSTANG 2ND BLUE - 2ND BLUE12
Friday, February 15, 2019
 JUST PLAY GARCIA16
CHATFIELD ROONEY12
 MAYHEM 2ND17
CHATFIELD KRISCHE12
Winter Basketball Boys 3rd Grade Boys X
Wednesday, February 20, 2019
 CHATFIELD MILLER26
RALSTON VALLEY BRAKETA25
 GREEN MOUNTAIN FREEDMAN14
ARVADA DRAKE10
 CHATFIELD FEDDERSEN317
MAYHEM 3RD13
 MULLEN MUSTANG 3RD BLUE - 3RD BLUE27
CHATFIELD SAUTER10
Saturday, February 16, 2019
 ARVADA DRAKE15
CHATFIELD SAUTER10
Friday, February 15, 2019
 MAYHEM 3RD19
ARVADA DRAKE10
Winter Basketball Boys 3rd Grade Boys Y
Tuesday, February 19, 2019
 DAKOTA RIDGE SNYDER 3 - SNYDER 329
GOLDEN ROONEY/HART - ROONEY3
 BEAR CREEK GARCIA 3 - BC GARCIA 322
D'EVELYN FEDORCZYK15
 GOLDEN ADAME22
GOLDEN HOWE - HOWE18
 GOLDEN POLITTE 3 - POLITTE 325
WHEATRIDGE HURRICANES13
Saturday, February 16, 2019
 WHEATRIDGE HURRICANES26
BEAR CREEK GARCIA 3 - BC GARCIA 324
 GOLDEN ADAME14
DAKOTA RIDGE CUMMINGS - CUMMINGS13
 DAKOTA RIDGE SNYDER 3 - SNYDER 32
GOLDEN POLITTE 3 - POLITTE 30
 GOLDEN ROONEY/HART - ROONEY19
DAKOTA RIDGE CUMMINGS - CUMMINGS11
Friday, February 15, 2019
 GOLDEN ADAME18
D'EVELYN FEDORCZYK15
 GOLDEN POLITTE 3 - POLITTE 320
BEAR CREEK GARCIA 3 - BC GARCIA 34
Winter Basketball Boys 4th Grade Boys A-Comp
Wednesday, February 20, 2019
 CHATFIELD FEDDERSEN425
MUSTANGS 4TH BOYS16
 MULLEN MUSTANG 4TH BLUE - 4TH BLUE22
DAKOTA RIDGE KISSINGER 4 - KISSINGE4
Tuesday, February 19, 2019
 CHATFIELD HEATH21
GOLDEN OWENS - OWENS17
 LAKEWOOD KALLANDER 28
BEAR CREEK MEDINA - MEDINA19
Saturday, February 16, 2019
 MULLEN MUSTANG 4TH BLUE - 4TH BLUE21
BEAR CREEK MEDINA - MEDINA16
Friday, February 15, 2019
 CHATFIELD HEATH29
CHATFIELD FEDDERSEN428
 LAKEWOOD KALLANDER 33
MUSTANGS 4TH BOYS11
Winter Basketball Boys 4th Grade Boys B
Saturday, February 16, 2019
 DAKOTA RIDGE CLOUSE 4 - CLOUSE 418
GOLDEN JOHNSON10
 GOLDEN CARVER/DOODY26
DAKOTA RIDGE CLOUSE 4 - CLOUSE 417
Thursday, February 14, 2019
 GOLDEN JOHNSON2
NET SNAPPERS0
Winter Basketball Boys 4th Grade Boys C
Wednesday, February 20, 2019
 CHATFIELD DEMPSEY13
GM RAMS CARRICK10
Tuesday, February 19, 2019
 BEAR CREEK BEZJAK - BEZJAK21
GOLDEN KEYES - KEYES18
Saturday, February 16, 2019
 GOLDEN KEYES - KEYES16
BEAR CREEK BEZJAK - BEZJAK9
 DAKOTA RIDGE ESHER - ESHER17
GOLDEN KEYES - KEYES14
Friday, February 15, 2019
 JUST PLAY TEMPLE24
CHATFIELD DEMPSEY14
DAKOTA RIDGE ESHER - ESHER28
GM RAMS CARRICK15
Winter Basketball Boys 5th Grade Boys A-Comp
Saturday, February 16, 2019
 AND 1 SCHATTINGER25
DAKOTA RIDGE KELLNER - KELLNER22
 ONE SHOTS MEURER43
DAKOTA RIDGE KELLNER - KELLNER24
 MULLEN MUSTANG 5TH BLUE - 5TH BLUE38
GREEN MOUNTAIN ELLSWORTH18
 ONE SHOTS MEURER34
MULLEN MUSTANG 5TH BLUE - 5TH BLUE30
Winter Basketball Boys 5th Grade Boys B
Wednesday, February 20, 2019
 GOLDEN KULA - KULA17
GOLDEN ZIEGENFUSS - ZIEGENFUSS6
 JUST PLAY SNYDER25
ARVADA GOMER19
Saturday, February 16, 2019
 BEAR CREEK HEGERLE - HEGERLE26
AWEST MARINO15
 DAKOTA RIDGE HERRON - HERRON14
CHATFIELD KONECNY11
 GREEN MOUNTAIN DRAKE19
DAKOTA RIDGE HERRON - HERRON16
 MULLEN MUSTANG 5TH GOLD - 5TH GOLD19
AWEST SOUTHERN16
Friday, February 15, 2019
 CHATFIELD KONECNY14
DAKOTA RIDGE ESOLEN 5 - ESOLEN 510
 DAKOTA RIDGE HERRON - HERRON31
MULLEN MUSTANG 5TH GOLD - 5TH GOLD24
 GREEN MOUNTAIN DRAKE32
GREEN MOUNTAIN CHRISTENSEN14
Winter Basketball Boys 5th Grade Boys C
Tuesday, February 19, 2019
 BEAR CREEK SALAS GREEN - SALAS GREE32
GOLDEN AMBROSE/MURRAY4
 CHATFIELD NASH21
BEAR CREEK SALAS YELLOW - SALAS YEL6
 CONIFER SCHECK15
GOLDEN SHERBURNE14
 LAKEWOOD BOCK31
GOLDEN ELMORE - ELMORE16
Saturday, February 16, 2019
 BEAR CREEK SALAS GREEN - SALAS GREE26
CHATFIELD NASH13
 LAKEWOOD BOCK27
BEAR CREEK SALAS YELLOW - SALAS YEL8
Friday, February 15, 2019
 CONIFER SCHECK24
GOLDEN ELMORE - ELMORE16
Winter Basketball Boys 6th Grade Boys Jeffco Gold
Saturday, February 16, 2019
 MULLEN MUSTANG 6TH BLUE - 6TH BLUE43
CHATFIELD HARPSTREITH39
 MUSTANGS 6TH BOYS29
MULLEN MUSTANG 6TH GOLD - 6TH GOLD26
 RALSTON VALLEY LAWMANN34
MULLEN MUSTANG 6TH GOLD - 6TH GOLD20
Friday, February 15, 2019
 RALSTON VALLEY LAWMANN33
MUSTANGS 6TH BOYS23
Winter Basketball Boys 6th Grade Boys A-Comp
Wednesday, February 20, 2019
 BEAR CREEK SALDIVAR - SALDIVAR35
5280 6TH SILVER26
 DAKOTA RIDGE DAVISON - DAVISON24
CHATFIELD MOORE8
 GREEN MOUNTAIN DONOVAN25
MINERS 12U RED16
Tuesday, February 19, 2019
 EVERGREEN BAHL 6TH43
CHATFIELD HOFFMAN17
Saturday, February 16, 2019
 5280 6TH SILVER23
BEAR CREEK SALDIVAR - SALDIVAR15
 DAKOTA RIDGE DAVISON - DAVISON26
CHATFIELD MOORE14
 GREEN MOUNTAIN DONOVAN26
DAKOTA RIDGE DAVISON - DAVISON23
Friday, February 15, 2019
 5280 6TH SILVER33
BIG HEART BASKETBALL VUE19
 EVERGREEN BAHL 6TH40
CHATFIELD HOFFMAN28
 GREEN MOUNTAIN DONOVAN34
CHATFIELD MOORE32
Winter Basketball Boys 6th Grade Boys B
Wednesday, February 20, 2019
 GOLDEN MCDOUGAL - MCDOUGAL30
GREEN MOUNTAIN ERICKSON2
 EVERGREEN BAHL 6B20
GREEN MOUNTAIN DOWELL11
Saturday, February 16, 2019
 BEAR CREEK RODRIGUEZ - RODRIGUEZ28
GOLDEN GORDON 6 - GORDON11
 BEAR CREEK RODRIGUEZ - RODRIGUEZ23
GREEN MOUNTAIN ERICKSON18
 DAKOTA RIDGE GOPLIN - GOPLIN23
D'EVELYN PASSARELLI21
Friday, February 15, 2019
 DAKOTA RIDGE GOPLIN - GOPLIN22
GOLDEN WARD/BOLES15
 GREEN MOUNTAIN ERICKSON15
DAKOTA RIDGE GOPLIN - GOPLIN9
 JEFFERSON ACADEMY NEELY33
GREEN MOUNTAIN DOWELL15
 CHATFIELD RUSSELL23
WHEATRIDGE WEBB19
Winter Basketball Boys 7th Grade Boys Jeffco Gold
Wednesday, February 20, 2019
 THUNDERRIDGE 728
RALSTON VALLEY CREASEY18
Tuesday, February 19, 2019
 CHATFIELD MCGUIRE29
DAKOTA RIDGE ESOLEN 7 - ESOLEN 722
 GOLDEN LEIMBACH - LEIMBACH37
GREEN MOUNTAIN BEESON35
Winter Basketball Boys 7th Grade Boys A-Comp
Saturday, February 16, 2019
 DAKOTA RIDGE WRIGHT - WRIGHT2
PSB 7TH0
 DAKOTA RIDGE WRIGHT - WRIGHT28
D'EVELYN STRASSER12
Friday, February 15, 2019
 PSB 7TH55
D'EVELYN STRASSER13
Thursday, February 14, 2019
 GOLDEN MCLAUGHLIN - MCLAUGHLIN29
DAKOTA RIDGE WRIGHT - WRIGHT9
 5280 7TH SILVER32
DAKOTA RIDGE WRIGHT - WRIGHT19
Winter Basketball Boys 7th Grade Boys B
Saturday, February 16, 2019
 BEAR CREEK MARTI - MARTI33
GOLDEN LIEDTKE24
 BEAR CREEK MARTI - MARTI45
EVERGREEN BAHL 7TH B29
 BEAR CREEK NUANES - NUANES24
GREEN MOUNTAIN LORENZEN12
 DAKOTA RIDGE SNYDER 7 - SNYDER 751
D'EVELYN ZIEMIAN7
 DAKOTA RIDGE SNYDER 7 - SNYDER 72
DAKOTA RIDGE CLOUSE 7 - CLOUSE 70
Friday, February 15, 2019
 EVERGREEN BAHL 7TH B36
DAKOTA RIDGE CLOUSE 7 - CLOUSE 74
Thursday, February 14, 2019
 DAKOTA RIDGE SNYDER 7 - SNYDER 732
BEAR CREEK NUANES - NUANES23
 CHATFIELD MANN24
GOLDEN LIEDTKE14
Winter Basketball Boys 8th Grade Boys Jeffco Gold
Saturday, February 16, 2019
 RALSON VALLEY SCHWARTZ37
DAKOTA RIDGE VERNON - VERNON28
 MULLEN MUSTANG 8TH BLUE - 8TH BLUE52
SKY HIGH HOOPS49
Friday, February 15, 2019
 D'EVELYN KIENAST52
RISE28
Winter Basketball Boys 8th Grade Boys A-Comp
Wednesday, February 20, 2019
 BEAR CREEK SILVA - SILVA49
GOLDEN ENRIGUEZ - ENRIQUEZ16
 LAKEWOOD PEREZ50
MINERS 14U RED26
 MULLEN MUSTANG 8TH GOLD - 8TH GOLD42
THUNDER CONOVER35
Saturday, February 16, 2019
 BEAR CREEK SILVA - SILVA41
CHATFIELD GAUTHIER27
 D'EVELYN PROPP32
DAKOTA RIDGE OVERLIE-RODRIGUEZ - OV14
 MULLEN MUSTANG 8TH GOLD - 8TH GOLD30
GREEN MOUNTAIN SATCHELL17
Friday, February 15, 2019
 BEAR CREEK SILVA - SILVA65
AWEST VANDER LAAN43
 LAKEWOOD PEREZ40
GOLDEN ENRIGUEZ - ENRIQUEZ20
Thursday, February 14, 2019
 THUNDER CONOVER43
DAKOTA RIDGE OVERLIE-RODRIGUEZ - OV14
Winter Basketball Boys 8th Grade Boys B
Tuesday, February 19, 2019
 CHATFIELD ABEYTA41
CHATFIELD KEMMER39
 EVERGREEN BAHL 8B35
JUST PLAY CARTER32
Saturday, February 16, 2019
 BEAR CREEK ESCOBEDO - ESCOBEDO43
CHATFIELD ABEYTA25
 CHATFIELD KEMMER26
GOLDEN GORDON19
Winter Basketball Girls 3rd Grade Girls
Wednesday, February 20, 2019
 HOTSHOTS 29
D'EVELYN PORTER11
 CHATFIELD MOOREG21
JUST PLAY GARRIDO11
Tuesday, February 19, 2019
 CHATFIELD MOOREG28
CONIFER TRUBYG2
 D'EVELYN PORTER18
GOLDEN SWIFT - SWIFT3
 JUST PLAY GARRIDO21
GREEN MOUNTAIN ELLSWORTH313
Friday, February 15, 2019
 D'EVELYN PORTER17
CHATFIELD MOOREG12
Thursday, February 14, 2019
 CHATFIELD MOOREG22
GOLDEN SWIFT - SWIFT3
Winter Basketball Girls 4th Grade Girls B
Wednesday, February 20, 2019
 CHATFIELD BURNS18
EVERGREEN MAHNKEN15
 GREEN MOUNTAIN YARNELL G22
DAKOTA RIDGE LUNDY - LUNDY13
 LADY BLACKHAWKS 10U17
GOLDEN MELANCON - MELANCON6
Tuesday, February 19, 2019
 CHATFIELD BURNS18
D'EVELYN NAGY17
 EVERGREEN MAHNKEN18
GOLDEN ZENISEK - ZENISEK6
Saturday, February 16, 2019
 CHATFIELD BURNS16
DAKOTA RIDGE LUNDY - LUNDY14
 EVERGREEN MAHNKEN32
GOLDEN ZENISEK - ZENISEK0
Friday, February 15, 2019
 D'EVELYN NAGY18
GOLDEN MELANCON - MELANCON4
 EVERGREEN MAHNKEN12
CHATFIELD BURNS4
 GREEN MOUNTAIN YARNELL G22
GOLDEN ZENISEK - ZENISEK5
Winter Basketball Girls 5th Grade Girls A
Wednesday, February 20, 2019
 EVERGREEN SULLIVAN10
GREEN MOUNTAIN RUNKLE9
 LADY BLACKHAWKS 11U38
MUSTANGS 4TH GIRLS4
 PSB 4TH/5TH39
GREEN MOUNTAIN HERRIG518
Friday, February 15, 2019
 LADY BLACKHAWKS 11U10
CHATFIELD HARPSTREITHG6
 LADY BLACKHAWKS 11U12
EVERGREEN SULLIVAN6
Winter Basketball Girls 5th Grade Girls B
Tuesday, February 19, 2019
 DAKOTA RIDGE LOOMIS - LOOMIS24
BEAR CREEK SISNEROS - SISNEROS9
GREEN MOUNTAIN CORONADO14
GOLDEN JEPPSON - JEPPSON8
Saturday, February 16, 2019
 DAKOTA RIDGE GALLEGOS - GALLEGOS12
GREEN MOUNTAIN CORONADO10
 DAKOTA RIDGE LOOMIS - LOOMIS29
BEAR CREEK SISNEROS - SISNEROS6
Friday, February 15, 2019
 DAKOTA RIDGE LOOMIS - LOOMIS26
BEAR CREEK SISNEROS - SISNEROS6
Winter Basketball Girls 6th Grade Girls A
Wednesday, February 20, 2019
 BEAR CREEK GARCIA 6 - BC GARCIA 616
CONIFER MORTIER8
 GREEN MOUNTAIN BARTA38
CHATFIELD HOOKER12
 PSB 6TH23
GREEN MOUNTAIN RODENBURG8
Tuesday, February 19, 2019
 GOLDEN WANDLER - WANDLER21
GOLDEN MORAN - MORAN9
 GREEN MOUNTAIN RODENBURG20
CHATFIELD AMADOR15
Saturday, February 16, 2019
 BEAR CREEK GARCIA 6 - BC GARCIA 623
CONIFER MORTIER7
 PSB 6TH19
GOLDEN MORAN - MORAN5
Friday, February 15, 2019
 CHATFIELD AMADOR13
GREEN MOUNTAIN BARTA8
 GOLDEN WANDLER - WANDLER15
GREEN MOUNTAIN RODENBURG12
Winter Basketball Girls 7th Grade Girls A
Wednesday, February 20, 2019
 DAKOTA RIDGE KENNEDY - KENNEDY32
WHEATRIDGE WIRTH16
Saturday, February 16, 2019
 SWISH KLINE36
DAKOTA RIDGE KENNEDY - KENNEDY13
 COLORADO ELITE22
MULLEN MUSTANG GIRLS 6TH BLUE - 6TH18
 MULLEN MUSTANG GIRLS 6TH BLUE - 6TH10
GREEN MOUNTAIN COIL5
Friday, February 15, 2019
 COLORADO CRUSH51
GREEN MOUNTAIN COIL210
Winter Basketball Girls 8th Grade Girls A
Saturday, February 16, 2019
 DAKOTA RIDGE KISSINGER 8 - KISSINGE2
PSB 7TH GOLD0
Friday, February 15, 2019
 B SQUARE49
CHATFIELD RUSSUM9
 DAKOTA RIDGE KISSINGER 8 - KISSINGE19
LAKEWOOD MCKINNEY17
 PSB 7TH GOLD28
CHATFIELD ERICKSON16